Wanna be Affs? → Click

Zajímavosti

Vánoční povídka - Nikdo by neměl být sám na Vánoce

20. prosince 2013 v 11:59 | Monny30

Vůně skořice a badyánu mě příjemně omámila. Už se zase blížily ty krásné svátky v roce - Vánoce. Ovšem ne všichni je mají tak rádi. Každý rok je toužím prožít s milující rodinou, kterou jsem nepoznal. Moji rodiče zahynuli při autonehodě, když jsem byl ještě malinký, takže si na ně moc nepamatuji. Mám tady pár přátel, ale mou rodinu mi nenahradí. Ale mám nějakou naději, že letos se to může změnit. Každoročně zde přichází rodiny a berou si na Vánoce někoho z nás. ,,Myslíš, že si vyberou mě nebo tebe, Eriku?´´ zamyšlneně jsem se na něj podíval a v hlavě jsem měl zmatek. Cítil jsem zvláštní pocit, který mě uklidňoval. Plamínek naděje ve mě stále plápolal. ,,Byl bych velice rád, kdyby se to jednomu z nás letos splnilo.´´ Když jsme šli na procházku po parku vždy mě baví sledovat okolí, šťastné lidi, zvířátka, padající sníh a rozléhající se koledy. Najednou můj pohled sklouzl na pejska, který se zachytil do trní. Na nic jsem nečekal a přispěchal mu na pomoc. Díval se na mě smutným pohledem a já mu s radostí pomohl z pichlavých větví. Za sebou jsem uslyšel nějaké hlasy, které se k nám blížily. Když jsem se otočil viděl jsem rodinku, které zřejmě pejsek patřil. ,,Bene, jsi v pořádku?´´ usmál jsem se a řekl: ,, byl zachycený v trní, tak jsem mu pomohl. Naštěstí se mi nic nestalo´´ Paní se vděčně pousmála a objala mě za poskytnutou pomoc. ,,Jak se jmenuješ chlapečku? Jsme ti moc vděční za pomoc našemu Benovi! A kde máš vlastně rodiče? Přece nejsi sám ve městě?´´ Smutně jsem na paní pohlédl a řekl: ,,Bohužel nemám rodiče, jsem z dětského domova a právě jsme na procházce.´´ Paní zesmutněla, ještě jednou poděkovala a rozloučila se. Za chvíli jsem byl zase s ostatními dětmi a pokračovali jsme v naší procházce. Představoval jsem si jaké by to bylo, kdyby ta paní byla moji novou maminkou. Tahle myšlenka mi vykouzlila úsměv na tváři. Když jsme přišli do domova, měli jsme něco vánočního vyrobit. Já jsem se rozhodl pro přáníčko a nakreslil jsem vysněnou rodinu. ,,Právě přišla první rodina, připravte se do uvítací místnosti, prosím´´ pronesla vychovatelka a šla je uvítat. Když vešli byl jsem mile překvapen. Byla to ta rodinka s pejskem, kterého jsem zachránil! Všechny děti si prohlíželi a potom mě spatřili a vyhrkli: ,,Vezmeme si tohoto kluka!´´ Měl jsem takovou radost, že jsem té paní skočil do náruče a začal plakat radostí. Konečně prožiju Vánoce s milující rodinou! Jsem velice rád, že se mé přání stalo skutečností.

Čoko, čoko, čokoláda!

15. prosince 2013 v 9:35 | Monny30
Máte rádi čokoládu? Pak je tento článek přesně pro vás. Mrkající Já osobně čokoládu miluju a neumím si představit kdyby neexistovala! Ale jaké množství je ještě v normě a může nám čokoláda přinášet užitek? Přesvěčte se sami. Vaše Monny30

Proč?

15. prosince 2013 v 9:29 | Monny30
  • proč nám sluncem světlají vlasy, ale tmavne pokožka?
  • proč si ženy nejsou schopny nanést řasenku se zavřenými ústy?
  • proč nikde neuvidíte titulek "Telepat vyhrál v loterii"?
  • proč musíte kliknout na "Start" když chcete vypnout Windows?

Umění a triky s kouřem

30. května 2013 v 20:21 | MoniQue
Tak tohle je teda něcooo! Překvapený Včera jsem to objevila na youtube a tohle teda dokázat je fakt mazec! Palec nahoru! Mrkající
A jak se vám to líbí? Vaše MoniQue =)

Známé omyly

14. května 2013 v 10:16 | MoniQue
Pár mýtů, kterým věříme, ale jak to vlastně je?

Citron je kyselý
To nám jen připadá, ve skutečnosti je v jednom kilogramu citrónu více cukru než v jednom kilogramu jahod.
V zimě je nejlepší na zahřátí čaj
Horký nápoj vás spíše ochladí. Otvírá podkožní cévy, krev lépe proudí, čímž vzniká pocit tepla, ale tělo se dlouhodobě ochlazuje.

Zvířata z ruk

13. května 2013 v 10:59 | MoniQue
Tady můžete zkouknout všelijaké zvířata z pomalované ruky. Dokázali byste to taky? S vyplazeným jazykem Tak které se vám líbí? =)

Co víš o jídle???

11. května 2013 v 14:34 | MoniQue

Věděli jste, že i jídlo je na určité nemoci, nervy, nálady a podobně? Tady máte menší ukázku:

Čokoláda - utěšuje duši
Banán - zázrak proti depce
Rybíz - dodává odvahu
Sýr - rozpouští látky,které způsobují tvorbu zubního kazu
Čili a černé koření - pro pocit štěstí
Rajče - zbavuje bázlivosti
Skořice - zlepšuje náladu
Ořechy - posilují nervy
Cibule - působí jako aspirin

Americké hlášky

10. května 2013 v 0:04
Love goes anywhere.....(láska jde kamkoliv)
Leave me......(nech mě)
I am individual.......(jsem zvláštní)
Love is a bitch.......(láska je děvka)
Kiss of dead....(polibek smrti)
Emo kids are people too......(Emo kids jsou také lidi)
Life is pain......(život je bolest)
↓↓↓
 
 

Reklama