Wanna be Affs? → Click

My diary

Jsem z5 s novou energií!

15. prosince 2013 v 10:24 | Monny30
Zdravím Vás lidičky! Jsem z5. SIce po hoooodně dlouhé době, ale věřím, že opět bude navštěvovat můj blog a rádi se vracet. Usmívající se Za ty 4 měsíce se stalo a změnilo plno věcí. Ve zkratce:
1. Už nejsem student, jak víte maturovala jsem v září, ale neudělala jsem bohužel sloh, takže na jaře dělám opravky
2. Mám super brigádu - hlídám děti
3. Už je mi 20 Smějící se
4. Uvažuju, že bych šla na výšku
5. A plno menších věcí: návštěva Prahy, koncert Charlie Straight, seznámení s několika kluky, různé party, akce s kámošema...
A co vy, jak se máte? Jo a změnila jsem si přezdívku na: Monny30, tak si mě přejmenujte =)

PS: pokud chcete/nechcete být dále AFFs, tak napište do komentů, jinak nové AFFíky beru, zapište se !ZDE!

Prázdniny a má neaktivita

16. července 2013 v 22:57 | MoniQue
Zdravím vás všechny! Jak si užíváte prázdnin? Myslím, že většina z vás teď v době léta tráví hodně času venku ať už v přírodě, u vody (moře) a podobně. Já rozhodně patřím mezi ně Smějící se Bohužel jsem tu už dlouho nebyla i proto, že mi začly vytoužené prázdniny po posledním roce školy! Úžasný V září mě čeká maturita jak už většina z vás ví, tak se budu muset začít připravovat, teda spíše už jen zopakovat, co už jsem se učila. Jinak jak trávím já prázdniny? Podlední 2 týdny jezdím každý den na kole či pěšky objevila jsem celosvětovou hru geocaching (více info na wikipedii), snad každý víkend chodím pařit S vyplazeným jazykem a spát chodím pozdě v noci, jelikož sem nesehnala žádnou brigádu, tak aspoň něco je na tom pozitivní, že si můžu spát do kdy chci Smějící se

Už se blížím k cíli!

13. června 2013 v 10:25 | MoniQue
Zdravím všechny! Už podle nadpisu si říkáte o co asi jde? Jde o školu: ještě příští týden a pak ještě to další pondělí a už bych měla mít všechny známky!!! Smějící se Omlouvám se, že tu moc poslední dobou nechodím a neobíhám. To je proto, že toho mám moc na učení, takže skoro celé dny se jen učím Nerozhodný Naštěstí už jen týden a pak zasloužené prázdniny! =)
A co vy jak válčíte se školou a co plánujete na prázdniny?
PS: motivace na závěr (viz obrázek)
Vaše MoniQue =)Nový začátek!

10. května 2013 v 0:19 | MoniQue
Vše jednou končí a něco nového začíná a tak je to i s mým blogem. Už jsem ho měla skoro 4 roky!!! To je neuvěřitelné, hodně lidí končí nebo se přesouvají i za měsíc a já vydržela skoro 4 roky!!! Smějící se No VÍTEJTE na mém novém blogu!!!!
Ovšem má to maličky háček, většinu článků si beru sebou, protože jsou fakt dobrý a byla by škoda je tak jen zanechat napospas. Ať se vám tu líbí jako na tom předchozím a já jdu spát, dobrou s kobrou!

 
 

Reklama