Wanna be Affs? → Click

Vzpomínky na můj odjezd z Irska aneb 1. kapitola uzavřena?

25. října 2015 v 14:22 | Monny |  My irish dream
Jak už jistě víte a pokud ne, můžete se to dočíst tady
od srpna roku 2014 jsem byla au pair dvou úžasných holčiček v Irsku. V květnu roku 2015
nastal čas se vrátit zpět do Čr. Domů jsem přijela bez jakýkoliv plánů a ani nevěděla, co bude dál. Hlavně jsem se těšila na mou rodinu, to bylo pro mě v tu chvíli důležité.
Ikdyž se mi to špatně přiznává, protože jsem do té doby nepocítila, jak mi rodina chybí. Chyběla mi víc a víc až poslední týdny. Vždy jsem byla spíše ráda, že jsem pryč. Hlavně mi teda chyběl 6 letý bráška a 15 letá sestra. Smějící se Byla jsem opravdušťastná.
Vyzvedávala jsem bráchu i sestru ze školky, školy. Chodili jsme na procházky, ale přece jen mi něco scházelo...


Moje druhá polovička. Je to vážně dlouhý příběh, ale ve ztratce: dohromady sme se dali až před Silvestrem,kdy jsme se opět setkali přesně na místě, kdy jsme se viděli naposledy. Byl to krásný pozdní vánoční ,,dárek´´. ale oba jsme pracovali v jiné zemi a udržovat vztah jen přes sociální sitě nebylo vůbec jednoduché, takže po 3 měsících nastal konec. Od té doby jsem o něm nic nevěděla.
Po pár dnech doma, když jsme s kamarádkou šly něco nakoupit na sobotní večer, jsem uviděla jeho bráchu. V tu chvíli má nálada klesla, vzpomínky se začaly vracet. Celý večer jsem byla myšlenkama jinde a tak mi to nedalo a napsala jsem jeho bráchovi, jestli už se vrátili zpět. (Jeli tam spolu) Napsal, že jo. Byla jsem vykolejená a na radu kámošky jsem mu nakonec napsala.
Na druhý den se ozval a setlali jsme se. Cítila jsem pocity jako předtím a znovu jsme se dali dohromady.Od června měla dokonce své vlastní auto! To jsem si vždycky přála a cítila se opravdu vděčná za všechno, co ke mě přichází.
Takhle to bylo cca 2 měsíce a pak jsem si našla práci jako chůva a cítila, se vážně šťastně, ale po pár dnech mi řekl, že bude lepší se ,,opět´´ rozejít.
Nesla jsem to špatně, ale díky tomu jsem si uvědomila spoustu věcí a to mě utvrdilo v myšlence znovu odjet.
A proč zase Irsko? Na tuto otázku nedokážu jednoznačně odpovědět, protože jsem chtěla jet i jinam, ale nejsympatičtější rodina byla právě z Irska. Bylo to opravdu narychlo. Na konci srpna jsme měli skype hovor a už 12. září jsem seděla v letadle: směr Dublin.

sobota 12.9. 2015
Můj přílet byl v pohodě. Na letišti mě čekal Ken (host dad) a Luke (můj svěřenec) s velkým transparentem : Vítej v Irsku! Byla jsem vážně mile překvapena.
Luke celou cestu nezavřel pusu. Úžasný Ken je srandista a ptal se mě, jestli už chci řídit domů. (Budu mít k dispozici auto) Jinak můj pokoj je malý, ale útulný s tím nejměkčím kobercem jaký jsem kdy viděla. Smějící se
Pak přijela Anne (host mum) s Larou (mojí svěřenkyní)
Malá byla na birthday party její kamarádky ze školy
a trochu jsme se pobavili a pak jsem si šla vybalit.
Děti na mě slušně zaklepaly a řekly mi, že je večeře. Zajímali se o Česko a rozdíly mezi Irskem. Mám z nich dobrý pocit. Díkybohu jsem narazila na další fajn rodinu. Usmívající se

---------POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ---------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama