Wanna be Affs? → Click

Film- 0.7- Poslední píseň

9. května 2013 v 23:21 |  Recenze na filmy
Název: Poslední píseň
Žánr: Drama / Romantický
USA, 2010, 103 min
Moje hodnocení: 99%

Obsah: Sedmnáctileté Veronica "Ronnie" Miller byl život obrácen na naruby od té doby, co se její rodiče rozvedli a otec se přestěhoval z New Yorku do Wilmingtonu v Severní Kaloríně. O tři roky později je stále naštvaná na odcizení svých rodičů a zejména na otce. Její matka rozhodne, že by bylo v zájmu všech aby za ním do Wilmingtonu na léto jela.
Ronnie otec je bývalý koncertní klavírista a pedagog. Žije poklidným životem na pláži u města, ponořený do vytváření uměleckých děl, které se stanou středobodem pro místní církve. Tento příběh, který se odehrává, je nezapomenutelný příběh o lásce v jejich nesčetných formách, první láska, láska mezi rodiči a dětmi. Tak ukazuje Nicholas Sparks jak lze román pojmout několika způsoby.

Můj názor: Tento film mě už od začátku zaujal, milostná zápletka a vztah mezi otcem a dcerou, jen mě mrzí, že se Ronnie, tak dlouho chovala k otci chladně ale kdyby věděla jak je na tom se zdravím, určitě by ji to brzy přešlo a rozmyslela by si, co je důležité! Miluji filmy, kde někdo z herců hraje na klavír obzvláště hlavní hrdinka. Pro mě je sen bydlet jednou u moře a ještě k tomu takhle blízko, jako je tomu ve filmu.A abych nezapomněla na nádherné písničky během filmu. =) Konec je velice smutný, když její otec zemře! Ale jinak je to krásný film, určitě, kdo neviděl koukněte na něj. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama